Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25674
Stary 06.06.2012, 14:17
Kamyk napisał(a):Wyświetl post
Dziękuję za odpowiedź.
Tylko, że rozprawa ma się odbyć ze mną i z tym policjantem.
Dlatego właśnie nie wiem co mnie może czekać.
Moja rozprawa też się miała odbyć "ze mną" - a tu któregoś dnia przyszedł liścik z "wyrokiem" czyli grzywną
Odpowiedz cytując