Kamyk napisał(a):

Dziękuję za odpowiedź.
Tylko, że rozprawa ma się odbyć ze mną i z tym policjantem.
Dlatego właśnie nie wiem co mnie może czekać.
|
Moja rozprawa też się miała odbyć "ze mną" - a tu któregoś dnia przyszedł liścik z "wyrokiem" czyli grzywną
