|
Za Weszlo - Gargula Gate:
"Inną taktykę przyjęła Wisła, która jako jedyna wobec Garguły nie wyciągnęła żadnych konsekwencji. - Wszystko, co mam do powiedzenia, napisaliśmy w oświadczeniu - ucina Jacek Bednarz, dyrektor sportowy Wisły. Zarzuty, które opisały media, okazały się prawdziwe, piłkarz złożył wyjaśnienia, nie przyznał się do winy - to, co zawarto w tamtym piśmie, jest już jasne. W klubie mówią, że wysłano zapytanie do prokuratury o szczegóły śledztwa, ale podobno wciąż nie otrzymali odpowiedzi. W Bełchatowie otrzymali ją właściwie od razu. Taką, że ze względu na dobro śledztwa prokuratura informacji udzielać nie chce..."
My przeszlismy juz chyba w faze "robta co chceta".
|