Marcinnno napisał(a):

Gdzie znajdę zdjęcie starej sektorówki WISŁA na sektorze C
|
http://historiawisly.pl/wiki/images/...-Blackburn.jpg
Kupował ktoś może TMK w Krakowie (czerwcowe)? Byłem w Empiku na Rynku i w GK i tam nie ma. Wiecie może jaka jest tego przyczyna (zawsze jak kupowałem to było w terminie)?