Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17587
Stary 06.06.2012, 13:47
Szpen napisał(a):Wyświetl post
I oddzielny temat: ogarniam mnie śmmiech połączony z politowaniem jak ujadają pisowskie pieski nad padaniem firm przy budowie infrastruktury. Jak już są tacy dociekliwi, to niech spojrzą trzeźwym okiem choćby na kontrakty przy A2. Wszystkie wygrane były poniżej kosztorysu Gdaki. A więc Gdaka chciała i miała więcej kasy, ale firmy wolały ściągnąć gacie do kostek, aby wygrać przetarg. Sami są sobie winni. Żal ludzi pracujących bo to nie ich wina. Ale kierownictwo powinno stanąć w sądzie za złe działanie przeciwko spółce.
O czym Ty w ogóle piszesz? Żebym dobrze zrozumiał Twoje "politowanie" i mógł odnieść się do Twoich słów proszę o odpowiedź - o jakie firmy Ci chodzi - albo inaczej - które to firmy wolały ściągać "gacie do kostek?