Wyświetl pojedynczy post
hunter
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17586
Stary 06.06.2012, 13:33
Szpen napisał(a):Wyświetl post
Błaszczak wróży organizacyjną kompromitację Polski na Euro. Wrócimy do tego za miesiąc, gdy będziemy analizować artykuły z mediów zachodnich.
Kompleksowo pełną gębą. Rozumiem, że ciężko jest samemu wyciągać wnioski z otaczającej rzeczywistości i trzeba się odwołać się do "mediów zachodnich". Przecież one takie opiniotwórcze, trendy i europejskie.

Ale ok, na tej podstawie już teraz powinieneś określić Euro jako porażkę. Przecież w zachodnich mediach, a za takie niewątpliwie należy określić BBC, zaprezentowano już pełny wizerunek Polski. Czemu rząd nie zrobił nic przez pięć lat, by Anglicy za kilka dni nie wracali do domu w trumnach?