Qń napisał(a):

|
antydrozd, nie masz może jakiś żartów o umierających dzieciach, albo o masowych mordach? Błyśnij inteligencją! Pośmiejemy się...prymitywie...
|
Nie było mnie pare chwil więc wybacz nie wiem o co Ci chodzi ale podejrzewam ,że jak byłeś mały to musiałeś chujowo z progu wyjść