Wyświetl pojedynczy post
Bronex
Senior Member
 
Od: 04.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17581
Stary 06.06.2012, 12:49
Polemika ze Szpenem czy AS82 nie ma żadnego sensu. Są to osoby o tak wypranych przez propagandę systemu IIIRP umysłach i sumieniach ,że szkoda czasu i przekonywania. W głębokiej pogardzie mają fakty, rzeczywistość i kryterium prawdy obiektywnej. Apelowanie do logiki i zdrowego rozsądku w ich przypadku również mija się z celem. Krótko mówiąc piszą głupstwa. Mam nadzieję ,że są właścicielami. Oby solidny podatek katastralny ich czegoś nauczył. Już od 1 stycznia 2013.

PS. wislak68 - oni tylko widzą ,że "piłka leci hen wysoko" i słyszą ,że jakiś płaski dureń w lewackim pisemku na zachodzie coś brzdąknie oczywistego , że trawa rośnie prosto ,a nie w bok i to jest wielki sukces. Problem polega na tym ,że przy okazji EURO2012 ,przez ostatnich 5 lat przekręcono w c h u j kasy. Wy sobie nawet nie zdajecie sprawy jakie tam złodziejstwo w biały dzień odchodziło. Pieniędzy wypłynęło morze, kredytów w ....u , po pachy, PO-lacy będą spłacać, a nic w zasadzie nie ma. Gdzie są koleje ,gdzie są drogi z A do B (jakieś kawałki w szczerym polu to nie są drogi). Co najciekawsze . Włożono w infrastrukturę 130 mld złotych. Żaden inny rząd nie miał takiego el dorado jeśli chodzi o środki. A firmy padają jak muchy.

PS. Przede wszystkim od SKOK-ów to się odwal. Polski kapitał ,który jeszcze odnosi jakieś rezultaty jest solą w oku tego całego ubeckiego układu wrogiego Polakom. Co do mszy i tacy. My nie musimy się modlić o klapę na EURO bo o to zatroskali się już wyborcy PO i sam premier Tusk. Ty lepiej idź do kościoła , leż krzyżem i żarliwie módl się o lepszy rozum dla siebie i dla twoich potomków.
Ostatnio edytowane przez Bronex : 06.06.2012 o godz. 13:13.