Wyświetl pojedynczy post
Szpen
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: i don't give a fuck

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17580
Stary 06.06.2012, 11:57
wislak68 napisał(a):Wyświetl post
Szpenio jak zwykle w świetnej formie
Przy stwierdzaniu czy Euro było organizacyjną kompromitacją Polski będzie opierał się o analizy artykułów z mediów zachodnich
W takim razie rozumiem dlaczego przy stwierdzaniu czy śp. prezydent był "złym" prezydentem opierasz się o GW a przy analizie tego czy brzoza urwała skrzydło tupolewowi analizujesz raport Milera .
PS1: parę postów wcześniej poprosiłem Cię abyś mi wyjaśnił w jaki sposób w oparciu o zdjęcia i filmiki z forum internetowego jesteś w stanie udowodnić że asfalt na A2 pomiędzy Łodzią a Warszawą nie był układany na mokrej nawierzchni. Przypominam się jeszcze raz bo naprawdę mnie to zainteresowało (bez napinki ).
PS2: Ciekawą angdotą jest to że wg. Malusiego (szef Izby Drogownictwa) firma kończąca budowę odcinka C autostrady A2; Bogl a Krysl musiała sprowadzać rozściełacz którym układają asfalt na tym odcinku z Czech, bo okazuje się że ten który mają w Polsce został zajęty przez komornika . Jeśli to brzmi śmieszno to straszno brzmi to że są oni również wykonawcą odcinka autostrady A1 na którym drugi z członków konsorcjum firma Poldim z Tarnowa kilka tygodni temu ogłosiła upadłość.
pajwił się forumowy mędrca.

A kto ma ocenić czy Polska sie skompromitowała organizacyjnie podczas Euro? Polska prawica pod patronem GP? No proszę Cię... Nie widzę innej opcji, jak wysłuchanie głosów z zewnątrz. Wali mnie z jakiej strony będą to media, liczy się ich stanowisko.

ad.2 wystarczy popatrzeć na te zdjęcia i filmiki, poczytać relację osób które widziały jak był układany. Wbrew Twoim słowom, nie jest to jakoś specjalnie trudne do zrobienia. Wielu widziało, i opisało jak było. Daj już se spokój, bo się skompromitowałeś, strzeliłeś bąka i ciągniesz temat starając się poniżyć, a wychodzisz na błazna.

Jeżeli chodzi o sam rozściełacz. Ściągneli go ze swojego odcinka aby przyśpieszyć pracę. Na tym odcinku pracowały jeszcze 2 mniejsze, jadące drugą nitką. Berta kładła jedną nitkę, bo jest szeroka. Dwa małe jechały drugą. Dzięku temu przyspieszono pracę o 100%.
Poczytaj sobie wypowiedzi oszołoma Furgalskiego. Cały kwartał piperzył że się nie wyrobią, że technologia nie pozwala, itd. itd. Jak się udało, to podziękował, i powiedział, że nie powinno być problemów z układaniem w takim tempie. technologia na to pozwala.

Pablo84 napisał(a):Wyświetl post
Skomentuje to pewnym fragmentem poniższego wywiadu z Szewczakiem wklejonego przez "Belzebuba"...:
Cóż, on też pewnie jest za "wodzem Jarosławem" i wiecznym malkontentem.
czytałem już dawno, w wielu sprawach się z nim zgadzam.

Co nie zmienia faktu, że nie zgdzam się z Twoją opinią. Wiadomo nie od dziś, że SKOKi mają przychylność PiSu, bo mu za to płacą.

PS. Najlepiej idźcie do kościoła i dajcie na tacę, w Waszym interesie jest, żeby Euro w Polsce było klapą.
Ostatnio edytowane przez Szpen : 06.06.2012 o godz. 12:05.