pajwił się forumowy mędrca.
A kto ma ocenić czy Polska sie skompromitowała organizacyjnie podczas Euro? Polska prawica pod patronem GP? No proszę Cię... Nie widzę innej opcji, jak wysłuchanie głosów z zewnątrz. Wali mnie z jakiej strony będą to media, liczy się ich stanowisko.
ad.2 wystarczy popatrzeć na te zdjęcia i filmiki, poczytać relację osób które widziały jak był układany. Wbrew Twoim słowom, nie jest to jakoś specjalnie trudne do zrobienia. Wielu widziało, i opisało jak było. Daj już se spokój, bo się skompromitowałeś, strzeliłeś bąka i ciągniesz temat starając się poniżyć, a wychodzisz na błazna.
Jeżeli chodzi o sam rozściełacz. Ściągneli go ze swojego odcinka aby przyśpieszyć pracę. Na tym odcinku pracowały jeszcze 2 mniejsze, jadące drugą nitką. Berta kładła jedną nitkę, bo jest szeroka. Dwa małe jechały drugą. Dzięku temu przyspieszono pracę o 100%.
Poczytaj sobie wypowiedzi oszołoma Furgalskiego. Cały kwartał piperzył że się nie wyrobią, że technologia nie pozwala, itd. itd. Jak się udało, to podziękował, i powiedział, że nie powinno być problemów z układaniem w takim tempie. technologia na to pozwala.
Pablo84 napisał(a):

Skomentuje to pewnym fragmentem poniższego wywiadu z Szewczakiem wklejonego przez "Belzebuba"...:
Cóż, on też pewnie jest za "wodzem Jarosławem" i wiecznym malkontentem.
|
czytałem już dawno, w wielu sprawach się z nim zgadzam.
Co nie zmienia faktu, że nie zgdzam się z Twoją opinią. Wiadomo nie od dziś, że SKOKi mają przychylność PiSu, bo mu za to płacą.
PS. Najlepiej idźcie do kościoła i dajcie na tacę, w Waszym interesie jest, żeby Euro w Polsce było klapą.