Wyświetl pojedynczy post
WiślakNH
Senior Member
 
Od: 01.2007
Skąd: Kraków - NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1336
Stary 06.06.2012, 11:48
Arturo Qr2nów napisał(a):Wyświetl post
Ibiza III, zupełnie innym pojazdem nie jest. Chociaż powstała już na innej płycie, PQ24 wspólnej z Polo oraz Fabią. Fabia zresztą była pierwszym zaprezentowanym autem na tej płycie. Moim zdaniem zawieszenie jest mniej trwałe w III niż II/IIFL, niestety ma także tendencję do stukania, a to pewnie za sprawą sztywniejszego zestrojenia w porównaniu z Polo i Fabią. We znaki może się dać także elektronika, głównie pierdoły. W kategorii kosztów utrzymania Ibiza, to Polo oraz Fabia więc trudno o coś tańszego w utrzymaniu. Zamienników oraz używek jest pod dostatkiem, a napraw podejmie się każdy warsztat. Chociaż ciekawostką jest, że Polo jest znacznie wyżej w rankingach bezawaryjności. W rankingach sporządzanych przez niemieckie firmy...
Wielki dzięki Chociaż jeszcze troche czasu zostało do większego rozglądania sie za samochodem to na chwilę obecną na pierwszym miejscu jest Ibiza II FL bądź III,wszystko zależy od tego,który model spotkamy,chociaż nie ukrywam że osobiście byłbym już za III i jeśli cena nie będzie większa o 4-5 tysięcy od IIFL to pewnie zakupiona zostanie nowszy model Peugeot 206 byłbym też ciekawą opcją tyle,że z tego co wiem jest znacznie bardziej awaryjny a i koszty części zamiennych droższe niż w Ibizie.


EDIT :
a co sądzicie o Citroenie C3?
Ostatnio edytowane przez WiślakNH : 11.06.2012 o godz. 12:26.
Miasto Kraków - pozdrowienia dla Dobrych Chłopaków !!


Odpowiedz cytując