serek.c2 napisał(a):

|
Mnie mandaty ściąga z tego co kojarzę skarbówka jak się co rok rozliczam (PIT).
|
Masz rację, tylko problem w tym, że mi nie ściągnęli. Nie wiem co jest grane.
Moje pytanie jest tego typu - co może mi grozić za obrazę policjanta? Z góry mówię, że nigdy nie byłem karany. Grzywna? Zawiasy?