|
kiedyś jak Lepper chciał przeznaczyc naszą rezerwe rewaluacyjną na ratowanie Polskiej gospodarki to go liberalne media nazwały populistą i oszołomem.Dziś jak ryży naszą rezerwe rewaluacyjną przeznaczył na ratowanie Grecji to już te same media i "eksperci" milczą i mówią że jest Ok.Teraz jeszcze mamy z naszej rezerwy ratowac Hipszanie........SKANDAL
Ostatnio edytowane przez AYALA : 06.06.2012 o godz. 11:24.
|