Szpen napisał(a):

nie zaśmiecajcie wątku Smoleńskiem - jest od tego inny temat.
Błaszczak wróży organizacyjną kompromitację Polski na Euro. Wrócimy do tego za miesiąc, gdy będziemy analizować artykuły z mediów zachodnich.
|
Artykuły z mediów zachodnich są tak samo wiarygodne jak to, że Polacy jedzą psie mięso, turyści angielscy wróca z Polski w trumnach, stadion Hutnika zostanie zaorany pługiem (media angielskie), Polska się wspaniale rozwija (wczoraj prasa szwedzka), media niemieckie chwalące wokoło Tuska za działania zgodne z ich interesem. W ostatnim "Uwarzam że" jest rzeczowa analiza mediów niemieckich z wykorzystaniem bzdur, które na temat Polski pisały w ostatnim czasie. Gazety od lewa do prawa są zawsze zgodne z linią polityczną ich kraju wobec Polski. Tusk co by nie zrobił (a robi dla nich kolosalną robotę) jest chwalony pod niebiosa. Możliwe że uruchomią swoje konntakty w Watykanie (Benedykt XVI) i go kanonizują zanim załatwią mu dobrze płatną pracę w UE.
Dlatego opieranie się na tzw. mediach zachodnich i ich zdaniu o Euro jest tak samo wiarygodne jak "polskie obozy śmierci".
