Wyświetl pojedynczy post
xanti1906
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13995
Stary 06.06.2012, 10:48
Już widzę Małeckiego z Canim. Nie, dzięki.

http://www.weszlo.com/news/10689-Jak...lonii_Warszawa - to tak dodając dla tych, którzy widzieliby Caniego w Wiśle.
Powód: link
Ostatnio edytowane przez xanti1906 : 06.06.2012 o godz. 11:18.
Odpowiedz cytując