brylant17 napisał(a):

|
Edgar Çani rozwiązał kontakt z Polonią może by tak go wziąć?
|
teraz to Caniego Legia chce......łysy musi zaczac działac bo Nam najlepsze kąski sprzątną sprzed nosa a potem żeby nie było rozczarowania jak będzie środek tabeli....buuuuu
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32284,t...wiadomosc.html