Wyświetl pojedynczy post
jurukuru
Senior Member
 
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25665
Stary 06.06.2012, 09:16
Dostałem w poniedziałek mandat od policji rowerowej za spożywanie alko w niedozwolonym miejscu, wiadomo 100 zł, jeszcze na rowerze byłem ale to nieważne . Zawsze płaciłem mandaty w terminie, lecz teraz jakoś mi się nie pali. Pytanie, co się stanie jak zapłacę mandat za 2-3 miesiące, kulturalnie w banku czy na poczcie (bo do tego czasu raczej komornika spodziewać się nie muszę), doliczają coś czy jak ? Z góry dzięki.

edit: elegancko, dzięki FraMat
Ostatnio edytowane przez jurukuru : 06.06.2012 o godz. 11:19.
Armia Białej Gwiazdy- z nią się liczy każdy, honoru Wisły i Krakowa strzeże
ta sławna brygada!

Odpowiedz cytując