|
Trzeba niestety przyznac ze cięcie kosztów przyszło w najgorszym mozliwym momencie.
Akurat teraz, nie placąc zadnych pieniędzy innym klubom, z wolnych transferów moglibysmy zebrac naprawdę mocną ekipę.
Cała masa zawodników jest (bądz bedzie z końcem roku) dostępna z kartą na ręku.
Zdaje sobie oczywiscie sprawe ze niekiedy piłkarze i agenci żądają niewyobrażalnych pieniedzy za podpis, ale mysle ze to i tak mniej niz mielibysmy placic za transfery gotówkowe.
|