Wyświetl pojedynczy post
krasny
Senior Member
 
 
Od: 03.2006
Skąd: Toruń - zapraszam;)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56698
Stary 06.06.2012, 09:06
Trzeba niestety przyznac ze cięcie kosztów przyszło w najgorszym mozliwym momencie.
Akurat teraz, nie placąc zadnych pieniędzy innym klubom, z wolnych transferów moglibysmy zebrac naprawdę mocną ekipę.

Cała masa zawodników jest (bądz bedzie z końcem roku) dostępna z kartą na ręku.
Zdaje sobie oczywiscie sprawe ze niekiedy piłkarze i agenci żądają niewyobrażalnych pieniedzy za podpis, ale mysle ze to i tak mniej niz mielibysmy placic za transfery gotówkowe.

Odpowiedz cytując