|
Dlatego dziwi mnie niechęć do sięgnięcia po Brożków. Najbardziej prawdopodobną alternatywą dla nich są właśnie zawodnicy o umiejętnościach porównywalnych do tych wspomnianych przez poprzedników... Co by o naszych bliźniakach nie mówić, to w naszej lidze byli na swoich pozycjach wśród dobrych (Piotr) i bardzo dobrych (Paweł) piłkarzy. Wiemy czego się po nich spodziewać i gwarantują nam jeszcze kilka ładnych sezonów gry.
Ostatnio edytowane przez serek.c2 : 06.06.2012 o godz. 09:14.
|