Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
hunter
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Kraków
Offline
#
17570
06.06.2012, 07:43
AS82
napisał(a):
Ruscy mi płacą rublami za posty
Ilu było ekspertów wczesniej ,którzy pokazywali zdjecia samolotów ,które przy lądowaniu zahaczyły o drzewo , czesc z nich miała całkowicie przeorane skrzydło bądż kadłub .Nie wiadomo jednak czy w tym przypadku tak było i ten Binienda może mieć rację ,że brzoza nie rozcięła skrzydła ale na litość boską 96 osób nie zgineło z tego powodu czy brzoza przeciela skrzydlo czy nie , tylko z powodu ze uderzyli o ziemie . Jeszcze co do uderzenia o drzewo to chyba nie było to jedno drzewo bo z tego do czego sie poniekad przyznal Macierewicz to na torze lotu Tupolewa było połamanych pare czy parenascie drzew, ale Macierewicz mówił ,że nie można wykluczyć ,że to lądujący przed Tupolewem Ił ich nie ściął
Sritutitu. A ja nadal czekam, żebyś wreszcie łaskawie udowodnił, że Kempa ręczyła za NIEWINNOŚĆ "Starucha".
hunter
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do hunter
Znajdź inne posty napisane przez hunter