Wyświetl pojedynczy post
hunter
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17570
Stary 06.06.2012, 07:43
AS82 napisał(a):Wyświetl post
Ruscy mi płacą rublami za posty

Ilu było ekspertów wczesniej ,którzy pokazywali zdjecia samolotów ,które przy lądowaniu zahaczyły o drzewo , czesc z nich miała całkowicie przeorane skrzydło bądż kadłub .Nie wiadomo jednak czy w tym przypadku tak było i ten Binienda może mieć rację ,że brzoza nie rozcięła skrzydła ale na litość boską 96 osób nie zgineło z tego powodu czy brzoza przeciela skrzydlo czy nie , tylko z powodu ze uderzyli o ziemie . Jeszcze co do uderzenia o drzewo to chyba nie było to jedno drzewo bo z tego do czego sie poniekad przyznal Macierewicz to na torze lotu Tupolewa było połamanych pare czy parenascie drzew, ale Macierewicz mówił ,że nie można wykluczyć ,że to lądujący przed Tupolewem Ił ich nie ściął
Sritutitu. A ja nadal czekam, żebyś wreszcie łaskawie udowodnił, że Kempa ręczyła za NIEWINNOŚĆ "Starucha".