Wyświetl pojedynczy post
BlurgH
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5004
Stary 06.06.2012, 06:30
Na oficjalnej podano, że tylko na pierwszym obozie będzie 5 sparingów, w tym 2 z zespołami z Cypru.
Patrząc na terminarz zadaję sobie pytanie czy mamy na tyle liczną kadrę, żeby grać sparingi co 2 - 3 dni, czy może znowu będziemy testować dziesiątki noname-ów ?
Odpowiedz cytując