Nie chciałbym, żeby to zabrzmiało zbyt konfrontacyjnie, ale:
- jeśli Niemcy wygrają swoją grupę B
- a Rosjanie będą w grupie A na 2. miejscu
to mamy bardzo pyszny ćwierćfinał (1B-2A, 220612):
Rosja - Niemcy, na stadionie w Gdańsku (Danzig), 22 czerwca, w 71. rocznicę zakończenia przyjaźni Moskwy z Berlinem.
I tylko kłopot, komu mieliby wtedy kibicować Polacy, skoro obie drużyny jednocześnie przegrać nie mogą
