Wy¶wietl pojedynczy post
mi¶qu
Senior Member
 
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1017
Stary 05.06.2012, 23:08
Mało fanatyków jedzie na Euro, napewno Grecy olej± je, bo je olewaj±. Obecnie jednak bardzo dużo ekip olewa mistrzostwa.
Może i dobrze...

http://www.mediarp.pl/polska/alef-st...7982,0206.html

Patrz±c na to co się wyprwawia w naszym kraju to jestem skłonny uwierzyć w prowokację z marszem Rosjan, tym bardziej, że się podgrzewa atmosferę, jakie¶ sierpy i młoty (od kiedy ekipy rosyjskie epatuj± takimi motywami? tam większo¶ć jest prawicowa), emituj± jakie¶ pseudodokumenty o faszystach... generalnie powinno się olać to Euro.
POLAK WĘGIER DWA BRATANKI!
DUMA DUMA NARODOWA DUMA
Odpowiedz cytuj±c