Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
haeno
Senior Member
Od: 04.2003
Skąd: Kraków
Offline
#
25663
05.06.2012, 22:59
odnośnie jutrzejszego treningu
czy ktoś się orientuje jak wygląda sprawa wprowadzania dzieci do któregoś roku życia przez opiekuna na jeden bilet?
suma inteligencji na planecie jest stała, liczba ludności wzrasta
haeno
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do haeno
Znajdź inne posty napisane przez haeno