JOSE 841 napisał(a):

po niezbyt udanych europejskich pucharach w wykonaniu Śląską i grupie śmierci z Realem Zenitem i Ajaxem i nieudanym sezonie czas na odzyskanie podwójnej korony .A dzięki grupie śmierci 8mln na transfery kogo polecacie ? ( najlepiej Koreańczyk Tunezyjczyk,Bośniak cała trójka jako ŚP/DP )
|
Nikogo nie polecamy. Masz któryś już sezon, gra wygenerowała nowych zawodników. Każdy ma inne ligi, każdy ma inny rozmiar bazy danych.
Koreańczyk, Tunezyjczyk, Bośniak?
