Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17565
Stary 05.06.2012, 21:31
Szkoda tłumaczyć. Takiemu nawet nagraniem nic nie udowodnisz bo powie ze Macierewicz sfałszował. Ruskich wybijających szyby we wraku też nie widział, odpucowanego fragmentu na drugą rocznicę też nie widział. Słowem ślepy na rzeczywistość.
Hej Nasz TS !!