po niezbyt udanych europejskich pucharach w wykonaniu Śląską i grupie śmierci z Realem Zenitem i Ajaxem i nieudanym sezonie czas na odzyskanie podwójnej korony .A dzięki grupie śmierci 8mln na transfery kogo polecacie

? ( najlepiej Koreańczyk Tunezyjczyk,Bośniak cała trójka jako ŚP/DP )