Wyświetl pojedynczy post
Arapaho
Senior Member
 
 
Od: 06.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17563
Stary 05.06.2012, 21:23
AS82 napisał(a):Wyświetl post
Właśnie sęk w tym ,że o smoleńsku zostało już napisane wszystko co ślina na język przyniesie ,piramidalne bzdury o rozpylaniu Helu itp. i wszystko ma być uwiarygodnione bo jest konflikt PIS vs PO, nie bardzo rozumiem . To ze PO opisało katastrofę w ten sposób ,że : samolot w ogole nie powinien tam leciec , ze nie bylo warunków do lądowania ,że piloci popełnili błąd , że samolot zahaczył przed lądowaniem o drzewo/drzewa ,to my jako że jesteśmy z PISu i wszedzie ,w kazdej dziedziny życia musimy włączyć swój jałowy spór polityczny ,to nasza wersja bedzie taka ze : były dwa wybuchy ,Ruscy dobijali rannych , Komorowski ma krew na rękach itd. ? To jest jakas paranoja...
Ja myśle ,że jakby zobaczyli gówno w kiblu ,to by sie miedzy soba klocili czy jest czarne czy brazowe i skakali by sobie z tego powodu do gardeł.
Nazwałem ich banda debili ,bo ich działalność nie przynosi żadnych pozytywnych efektów , jest tylko notoryczne pieniactwo i prowokacja w stylu rozdamy rosyjskim piłkarzom i turystom ulotki że Putin zamordował nam prezydenta
Ty na poważnie jesteś niereformowalny - o błędach pilotów i drzewie jest taka masa dowodów je obalających że nawet najprostszy czub z wyksztalceniem podstawowym by już nie powielał propagandy Ryżego Donia i zastanowił się 5 minut co gada. A ten zamknie oczy i recytuje przez kolejne miesiące brednie wrzucone żeby szkalować Polskę i zwolenników opozycji. POdejrzewam że nawet jak prokuratura by powiedziała że to nie wina pilotów i brzózki to pojawił by się AS-5 zeta za post-82 - i klepał co mu kazali

A Amerykanie jadą z nami dalej tym razem " dzisiątki tysięcy Polaków w obozach wymordowało miliony żydów" .Do tego doprowadza Polska ignoracja i klasa polityczna

Cytat:
Jak informuje korespondent Radia Zet Piotr Milewski amerykańska dziennikarka Debbie Schlussel umieściła na swoim blogu wpis, który obarcza Polaków winą za zaplanowaną i dokonaną przez Niemców zagładę Żydów. Milewski informuje:


Amerykańska dziennikarka krytykuje Polaków za reakcję na słowa Baracka Obamy o "polskich obozach śmierci". Debbie Schlussel napisała na swoim blogu, że "oburzenie na pseudo-gafę Obamy jest śmiechu warte, bo Polacy wymordowali miliony Żydów".

W tekście o wpadce Obamy Debbie Schlussel zestawia wizerunki polskiego godła i swastyki oraz twierdzi, że Polak wydał jej dziadka Niemcom za „butelkę whisky”.

Kubeł pomyj, bzdur i nienawiści, który wylała nie zasługiwałby na uwagę, gdyby autorka nie publikowała w takich gazetach jak "New York Post", "Wall Street Journal" i "Washington Times". Tyle, że od pewnego czasu redaktorzy ostrożnie podchodzą do jej tekstów.

Nie udało jej się zrobić kariery politycznej, choć do Narodowej Organizacji Młodych Republikanów wstąpiła już jako nastolatka. Twierdzi, że jej przeciwniczka sfałszowała wybory do Izby Reprezentantów Michigan.

Poza Polakami obsesyjnie nienawidzi muzułmanów, gejów i wszelkiej maści „lewaków”. Pakistańczyków określała publicznie obelżywym epitetem Pakis. Twierdziła też że porwana w Iraku dziennikarka Jill Carrol nienawidzi Izraela i Ameryki a sympatyzuje z porywaczami.


W tekście Debbie Schlussel, który do dziś widnieje na jej blogu, aż roi się od dowodów całkowitej ignorancji historycznej.Autorka stwierdza, że wybuchnęła śmiechem gdy przeczytała o tym iż polskiego premiera zabolało sformułowanie Obamy o polskich obozach śmierci i że oczekuje więcej niż wyrażenia żalu. Stwierdza:


To jakieś żarty? On czuje się urażony przez sformułowanie "polskie obozy śmierci"? Um, a gdzie one były? Kto pomagał je obsługiwać Who, łapać i zamykać w obozach żydowskich obywateli, by wkrótce zamienili się w popiół i dym?


I dalej:


Polacy zamordowali miliony Żydów, zachowali wiele obozów zagłady, w których zginęło setki tysięcy rodzin żydowskich. Tego nie zrobili tylko naziści. Brały w tym udział dziesiątki tysięcy chętnych Polaków i nie tylko. Obama nie popełnił żadnej gafy! Gorliwi kaci Polski zajęli znaczące miejsce wśród katów Hitlera.

(...) To jest powód, dla którego Polska była tak łatwo okupowana przez Niemców. Tak, wiem- oni "po prostu wykonywali rozkazy". Tylko wykonywali rozkazy gdy wyłapywali Żydów i pomagali przy komorach gazowych. Jak gdyby naziści z Niemiec zrobili to sami! Polska policja chętnie współpracowała z SS w łapaniu Żydów. Polska policja brała udział w uruchamianiu i obsłudze obozów śmierci. Fakty są uparte.
Ostatnio edytowane przez Arapaho : 05.06.2012 o godz. 21:30.
...........................
– Panie marszałku, a jaki program tej partii?
– Najprostszy z możliwych. Bić ....y i złodziei, mości hrabio.
Opis: rozmowa hrabiego Skrzyńskiego z Piłsudskim na temat możliwości założenia przez Piłsudskiego partii politycznej