AS82 napisał(a):

Właśnie sęk w tym ,że o smoleńsku zostało już napisane wszystko co ślina na język przyniesie ,piramidalne bzdury o rozpylaniu Helu itp. i wszystko ma być uwiarygodnione bo jest konflikt PIS vs PO, nie bardzo rozumiem . To ze PO opisało katastrofę w ten sposób ,że : samolot w ogole nie powinien tam leciec , ze nie bylo warunków do lądowania ,że piloci popełnili błąd , że samolot zahaczył przed lądowaniem o drzewo/drzewa ,to my jako że jesteśmy z PISu i wszedzie ,w kazdej dziedziny życia musimy włączyć swój jałowy spór polityczny ,to nasza wersja bedzie taka ze : były dwa wybuchy ,Ruscy dobijali rannych , Komorowski ma krew na rękach itd. ? To jest jakas paranoja...
Ja myśle ,że jakby zobaczyli gówno w kiblu ,to by sie miedzy soba klocili czy jest czarne czy brazowe i skakali by sobie z tego powodu do gardeł.
Nazwałem ich banda debili ,bo ich działalność nie przynosi żadnych pozytywnych efektów , jest tylko notoryczne pieniactwo i prowokacja w stylu rozdamy rosyjskim piłkarzom i turystom ulotki że Putin zamordował nam prezydenta
|
Piramidalne bzdury to znajdują się w raporcie MAK-u i Twojego "wodza" (jak już się takimi tytułami chcesz posługiwać).
Cały czas piszesz, że to PiS sobie coś wymyśli bo to oczywiście niemożliwe, żeby swoją wersję po prostu wymyśliło PO

Zabawny jesteś
Nie odpowiedziałeś, czy takiego specjalistę jak Binienda także nazywasz idiotą? Dlaczego Ci wielcy eksperci z komisji Millera boją się konfrontacji z profesorem? Dlaczego naukowcy polscy podpisują się pod badaniami Biniendy?
Działania tej "bandy debili" nie mogą przynieść skutku z powodu działań rządu polskiego, który zaniedbał wiele rzeczy po katastrofie.