Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17559
Stary 05.06.2012, 21:05
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Oj Asie Asie... O zamachu nie można pisać (choć wykluczyć go na razie nie sposób), ale już o pijanym generale można. Nie można napisać nic o Donku i Bronku ale już napierdzielać na Kaczyńskiego i Macierewicza można? Z Putinem to nawet nie skomentuję... Jednym zdaniem - PO dożynać watahę może, PiS już nie bardzo...

Wyjątkowo łatwo przychodzi Ci pisanie o "bandzie debili" w odniesieniu do środowisk PiS-owskich czy prawicowych. Tobie AS-ie rozumiem obrażać wolno wszystkich dookoła? Rozumiem, że taki Binienda to też debil?

Katastrofa Smoleńska od dawna nie byłaby tematem do rozmów gdyby nie działania (a w zasadzie ich brak) polskiego rządu.
Właśnie sęk w tym ,że o smoleńsku zostało już napisane wszystko co ślina na język przyniesie ,piramidalne bzdury o rozpylaniu Helu itp. i wszystko ma być uwiarygodnione bo jest konflikt PIS vs PO, nie bardzo rozumiem . To ze PO opisało katastrofę w ten sposób ,że : samolot w ogole nie powinien tam leciec , ze nie bylo warunków do lądowania ,że piloci popełnili błąd , że samolot zahaczył przed lądowaniem o drzewo/drzewa ,to my jako że jesteśmy z PISu i wszedzie ,w kazdej dziedziny życia musimy włączyć swój jałowy spór polityczny ,to nasza wersja bedzie taka ze : były dwa wybuchy ,Ruscy dobijali rannych , Komorowski ma krew na rękach itd. ? To jest jakas paranoja...
Ja myśle ,że jakby zobaczyli gówno w kiblu ,to by sie miedzy soba klocili czy jest czarne czy brazowe i skakali by sobie z tego powodu do gardeł.
Nazwałem ich banda debili ,bo ich działalność nie przynosi żadnych pozytywnych efektów , jest tylko notoryczne pieniactwo i prowokacja w stylu rozdamy rosyjskim piłkarzom i turystom ulotki że Putin zamordował nam prezydenta