|
Ja tam za Brozkami nie płaczę... Może znowu ściągną na wypożyczenie jakiegoś Bitona, który tez strzeli przynajmniej 10 bramek, aż do czasu naprostowania sytuacjii finansowej (czytaj: aż dowiemy się, że sytuacja finansowa wcale nie jest gorsza nż była przez ostatnie 10 lat) lub zmiany myslenia przez bossa, który ponownie (który już raz?) stwierdzi, że bez jakiejkolwiek inwestycji w dobrych, solidnych, profesjonalnych piłkarzy, lub dobre, profesjonalne szkolenie, niczego nie będzie.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|