Wyświetl pojedynczy post
Sancezz
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13987
Stary 05.06.2012, 21:00
seba_109 napisał(a):Wyświetl post
czemu nas nie stać na Modelskiego? A taką przeciętną Jagę stać?
ale za to Jage nie stać na Bunoze i Czekaja
Odpowiedz cytując