Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56692
Stary 05.06.2012, 20:44
Mogłoby być tak:

Wilk - Sobolewski
Iliew - Melikson
Brożek - Genkow

Czyli System 4-2-2-2 z dwójka defensywnych pomocników i parą napastników. Za Iliewa mógłby sie pojawiać na boisku i Małecki. Rzecz w tym że Genkow i Brożek, mogliby grać razem. Paweł Pokazał jednak nam już wiele razy swoje zalety czyli wady Genkowa, ot szybkość właśnie, zaś Genkow jest dużo bardziej waleczny i grałby na szpicy, a za nim nieco cofnięty Paweł Brożek. Wszystkich problemów to nam nie rozwiązałoby, ale jest to jakaś opcja poprawienia gry ofensywnej.

Tyle że z racji braku pewnych wiadomości to tylko spekulacje ...
Odpowiedz cytując