|
Mogłoby być tak:
Wilk - Sobolewski
Iliew - Melikson
Brożek - Genkow
Czyli System 4-2-2-2 z dwójka defensywnych pomocników i parą napastników. Za Iliewa mógłby sie pojawiać na boisku i Małecki. Rzecz w tym że Genkow i Brożek, mogliby grać razem. Paweł Pokazał jednak nam już wiele razy swoje zalety czyli wady Genkowa, ot szybkość właśnie, zaś Genkow jest dużo bardziej waleczny i grałby na szpicy, a za nim nieco cofnięty Paweł Brożek. Wszystkich problemów to nam nie rozwiązałoby, ale jest to jakaś opcja poprawienia gry ofensywnej.
Tyle że z racji braku pewnych wiadomości to tylko spekulacje ...
|