Wyświetl pojedynczy post
Charlie
Senior Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56691
Stary 05.06.2012, 20:09
Teqcontroller napisał(a):Wyświetl post
No ale przynajmniej młodsi są od Brożków
No i co z tego?

O ile za Pietią szczególnie płakać nie będę, to Paweł na pewno byłby w stanie zagwarantować powyżej 10 trafień w lidze i skutecznie uzupełniać się, lub rywalizować z Genkovem. Nie widze możliwości, żeby nagle zapomniał jak się gra w piłkę. Za granicą mu nie wyszło, miał trochę pecha, wyjechał w złym momencie, ale w naszym ligowych bagienku na luzie by sobie poradził.
kacpaw91 napisał(a):Wyświetl post
Lepiej odpaść z Levadią niż z Podbeskidziem w Pucharze Polski,
Odpowiedz cytując