Teqcontroller napisał(a):

No ale przynajmniej młodsi są od Brożków
|
No i co z tego?
O ile za Pietią szczególnie płakać nie będę, to Paweł na pewno byłby w stanie zagwarantować powyżej 10 trafień w lidze i skutecznie uzupełniać się, lub rywalizować z Genkovem. Nie widze możliwości, żeby nagle zapomniał jak się gra w piłkę. Za granicą mu nie wyszło, miał trochę pecha, wyjechał w złym momencie, ale w naszym ligowych bagienku na luzie by sobie poradził.