|
Pytanie brzmi, po czym wnosisz kolego, że Paweł gwarantuje jakąkolwiek jakość? W tym sezonie zagrał całe 891 minut, strzelił trzy bramki, z czego tylko jedną w klubie, zaś dwie w kadrze. Brożek, który nie poradził sobie w Trabzonsporze (tak, wiem, że miał za rywala Buraka Yilmaza, który walnął 35 bramek) oraz w Celticu, gdzie w całej rundzie zagrał tylko 3 mecze (łącznie 90 minut) a w ostatnim meczu kadry, w którym wystąpił aż żal było na niego patrzyć... Paweł był jak na poziom polskiej ligi zawodnikiem dobrym, nie wybitnym (przez te jego wahania formy). Podkreślam był, gdyż tak na prawdę nikt z nas nie wie w jakiej jest formie. Tak samo Piotrek, już od dłuższego czasu po kontuzji, chyba nie będziemy zamieniać się w klub rehabilitanta dla zawodników, którym się nie udało? Wystarczy Głowa, który ma grubo ponad 30-stkę na karku. Jeśli nie mamy kasy, to lepiej dać szansę młodym, przynajmniej się czegoś nauczą, a i może ktoś z nich wypłynie na szersze wody.
29 MAJA 2012 - MECZ UNIA - WISŁA - WBIJAĆ!!!
|