|
edit: FraMAt
a moze tak na temat? bez szczeniackich wpisów?
EDIT: na temat było, dotyczyło ulotek. Za lemingizmy i inne cuda droździka też przydałaby się minimum edycja.
wracając do ulotek. były pikiety w Brukseli, były wystapienia. Nic nie wskórano, jedynie politowanie. Tak będzie i tym razem. Plus wstyd - tu mam na myśli ulotki z putinem, pal sześć Smoleńskie zdrady i Tuska.
Ostatnio edytowane przez Szpen : 05.06.2012 o godz. 20:04.
|