Wyświetl pojedynczy post
spartan
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: WISŁA KRAKÓW SALVATOR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1010
Stary 05.06.2012, 18:53
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
Strasznie musi być cienkutko na Ukrainie skoro Holendrzy i kilka innych ekip, które grają tam mecze, rezydują u nas. W dniu meczu lecieć aby rozegrać mecz byleby tam nie spać ani przebywać. Niezłe mają o Ukrainie mniemanie. No bo jak inaczej tłumaczyć to, że są u nas a nie w Charkowie chociażby?Za dobrze w świetle nie stawia to Ukrainy.
Rezydują u nas tylko dlatego, że w przeciwieństwie do żon angielskich piłkarzy niemożliwym jest aby kadry latały na mecze rozgrywane w Polsce i na Ukrainie samolotami z Londynu, Madrytu, Kopenhagi czy innego Berlina.
Siedzą u nas bo opinia o Polsce jest tylko niewiele lepsza niż o Ukrainie jednak w większości tak samo głupia, gówno warta i wypaczona.
Siedzą u nas choć gdyby mogli najchętniej nie ruszali by poza linię Odry.
Tylko czy Twój śmiech jest na miejscu? Medialny wizerunek krajów wschodnich jest tak prawdziwy jak opinie o Polsce Obamy czy pani Debbie Schlussel http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,tit...l?ticaid=1e93b .
Akurat nas Marszałku po doświadczeniach chociażby z Enschede to bawić nie powinno....
ANTY-RABBIN-FRONT
Odpowiedz cytując