Wyświetl pojedynczy post
Glazik
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6271
Stary 05.06.2012, 17:32
Panowie gram w FM12 Nie ukrywam idzie mi srednio(jak nie kiepsko) jestem amatorem.. Gram Southampton w chempionship polowa sezonu a ja mam srodek tabeli.. porazki ze slabeuszami.. staram sie taktyke dopasowywac do rywala. Na co zwracac najwieksza uwage ?co ma duzy wplyw na wyniki.prosze o pare wskazowek.
Odpowiedz cytując