Panowie gram w FM12 Nie ukrywam idzie mi srednio(jak nie kiepsko) jestem amatorem.. Gram Southampton w chempionship polowa sezonu a ja mam srodek tabeli.. porazki ze slabeuszami.. staram sie taktyke dopasowywac do rywala. Na co zwracac najwieksza uwage

?co ma duzy wplyw na wyniki

.prosze o pare wskazowek.