Szpen napisał(a):

|
obalona powiadasz. dobre sobie. Ta o ZUSie może obalona? A może ta ostatnia, co Wiślak chlapnąl o asfalcie, później wycofując isę rakiem, a na koniec zniknąć z forum, bo mu zabrakło wyobraźni sklecić nowe teorie. Idź lepiej szukaj wybuchu w samolocie,może uda Ci się uda znaleźć dowody. Obalanie teorii, dobre. Zachowujesz się jak szczyl z glutem pod nosem.
|
Szpenio,
Gdyby ktośkolwiek na tym forum brał Cię na poważnie to może bym się i odrobine przejął tym że wycierasz sobie gębę moim nickiem. Ale ponieważ w tym temacie masz i tak stauts mniej więcej taki jaki miał jaki miał wśród kibiców Wisły śp Bigos to tylko uśmiechne sie pod nosem i zacytuję Ci to:
"dobrze już. Ja dalej będę oglądał filmy i zdjęcia z budowy, a Ty dalej słuchaj swego źródła - czymkolwiek ono jest"
Odechciało Ci się bidoku wszelkiej dyskusji gdy okazało się że źródłem Twoich rewelacji są chłoptasie na rowerkach w przykrótkich majtkach

.
A to:
"Zachowujesz się jak szczyl z glutem pod nosem" jako konkluzja Twojego postu wygląda naprawdę przezabawnie

.