szprotson napisał(a):

heh, pod koniec kwietnia juz pisałem o tym ze Wisla by miec budżet na piłkarzy musi sprzedac Meliksona, ale wtedy się śmiano...
|
Tylko kto kupi Meliksona który w ostatnie 9 miesięcy rozegrał 1 dobry mecz + 1 przyzwoity? I za ile? 1 mln? 1,2 mln? No chyba nikt poważny nie da 3 mln za kogoś kto ostatnio 2 dobre meczu z rzędu zagrał ponad rok temu?