No to mamy kolejne bankructwo firmy budowlanej. Tym razem PBG.
http://wyborcza.biz/Firma/1,101618,1...dowlancow.html
Przepraszam że link jest z GW ale jest w nim akurat ładny obrazek. W kontekście mojego zakładu z Siwym mamy kolejne odcinki dróg podpadających pod default:
1. A1 Brzezie - Kowal ................................. 29,5 km.....06/2010 - 08/2012 ................................................ PBG SA
www.a1torun-kowal.pl/
2. A4 Krzyż - Dębica Pustynia ....................... 34,8 km.....07/2010 - 06/2012 ... SIAC CONSTRUCTION Ltd., PBG S.A., APRIVIA S.A. i HYDROBUDOWA POLSKA
www.a4tarnow-rzeszow.krzem.pl/
3. S5 Kaczkowo - Korzeńsko ........................ 29,3 km.....07/2010 - 10/2012 .. Alpine Bau, PBG, Aprivia, Hydrobudowa Polska
http://www.s5-rawicz-bojanowo.pl/
Razem z dwoma odcinkami Covecu, dwoma odcinkami Radko, dwoma odcinkami Poldimu (w tym jeden na którym zbankrutowała wcześniej NDI i SB Granit) mamy razem dziewięć odcinków podpadających pod default. A to jeszcze nie koniec ....