Ibiza III, zupełnie innym pojazdem nie jest. Chociaż powstała już na innej płycie, PQ24 wspólnej z Polo oraz Fabią. Fabia zresztą była pierwszym zaprezentowanym autem na tej płycie. Moim zdaniem zawieszenie jest mniej trwałe w III niż II/IIFL, niestety ma także tendencję do stukania, a to pewnie za sprawą sztywniejszego zestrojenia w porównaniu z Polo i Fabią. We znaki może się dać także elektronika, głównie pierdoły. W kategorii kosztów utrzymania Ibiza, to Polo oraz Fabia więc trudno o coś tańszego w utrzymaniu. Zamienników oraz używek jest pod dostatkiem, a napraw podejmie się każdy warsztat. Chociaż ciekawostką jest, że Polo jest znacznie wyżej w rankingach bezawaryjności. W rankingach sporządzanych przez niemieckie firmy...
