Dopiero teraz zrozumiałem o co Ci chodziło

z tego co do tej pory zdążyłem sie zorientować części zamienników Ibizy są raczej w kategorii "tańsze" a samochód do typowo awatyjnych nie należy.Jak jesteś na tyle zorientowany żeby napisać czy w Ibizie III części są zupełnie nowe niż w II FL to prosiłbym jeszcze o jakies informacje

co jeszcze zostało poprawione,oczywiście domyslam sie,że całkowicie karoseria raczej jest bezpieczniejsza.Może są jeszcze jakieś inne godne polecenia samochody w takiej kategorii?