Wyświetl pojedynczy post
WiślakNH
Senior Member
 
Od: 01.2007
Skąd: Kraków - NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1334
Stary 05.06.2012, 12:51
Dopiero teraz zrozumiałem o co Ci chodziło z tego co do tej pory zdążyłem sie zorientować części zamienników Ibizy są raczej w kategorii "tańsze" a samochód do typowo awatyjnych nie należy.Jak jesteś na tyle zorientowany żeby napisać czy w Ibizie III części są zupełnie nowe niż w II FL to prosiłbym jeszcze o jakies informacje co jeszcze zostało poprawione,oczywiście domyslam sie,że całkowicie karoseria raczej jest bezpieczniejsza.Może są jeszcze jakieś inne godne polecenia samochody w takiej kategorii?
Miasto Kraków - pozdrowienia dla Dobrych Chłopaków !!


Odpowiedz cytując