hunter napisał(a):

Jak na człowieka, którego każda teoria w tym temacie zostaje boleśnie obalona, brzmi to trochę śmiesznie.
Wystarczy obserwować, obserwować otaczającą rzeczywistość i potrafić wyciągać własne wnioski. W czymś uczestniczyć, doświadczać czegoś, a nie budować sądy na podstawie szklanego ekranu.
|
obalona powiadasz. dobre sobie. Ta o ZUSie może obalona? A może ta ostatnia, co Wiślak chlapnąl o asfalcie, później wycofując isę rakiem, a na koniec zniknąć z forum, bo mu zabrakło wyobraźni sklecić nowe teorie. Idź lepiej szukaj wybuchu w samolocie,może uda Ci się uda znaleźć dowody. Obalanie teorii, dobre. Zachowujesz się jak szczyl z glutem pod nosem.