Wyświetl pojedynczy post
Szpen
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: i don't give a fuck

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17538
Stary 05.06.2012, 11:25
hunter napisał(a):Wyświetl post
Jak na człowieka, którego każda teoria w tym temacie zostaje boleśnie obalona, brzmi to trochę śmiesznie.

Wystarczy obserwować, obserwować otaczającą rzeczywistość i potrafić wyciągać własne wnioski. W czymś uczestniczyć, doświadczać czegoś, a nie budować sądy na podstawie szklanego ekranu.



obalona powiadasz. dobre sobie. Ta o ZUSie może obalona? A może ta ostatnia, co Wiślak chlapnąl o asfalcie, później wycofując isę rakiem, a na koniec zniknąć z forum, bo mu zabrakło wyobraźni sklecić nowe teorie. Idź lepiej szukaj wybuchu w samolocie,może uda Ci się uda znaleźć dowody. Obalanie teorii, dobre. Zachowujesz się jak szczyl z glutem pod nosem.