Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17537
Stary 05.06.2012, 11:25
Szpen napisał(a):Wyświetl post
jezusiczku, jaki Ty pisdzielec jestes. Napisalem, ze trzeba m.in odliczyc od tego jeszcze OFE i tyle. Chcesz jeszcze jeden pomysl? To Ci podam: przedsiebiorcy placa bodajze ok. 412 zl emerytalnego. Kapujesz?

W tej skladce co byla w tym poscie - 700 iles znajduje sie wszystko, zdrowotne, emerutalne, chorobowe, wypadkowe itd.

Zaginaj rzeczywistosc pisdzielcu.
Rozumiem ze odliczyłeś to OFE czy to dla Ciebie za wysokie progi ? I co Ci wyszło? Podobno jesteś przedsiębiorcą? Więc jak możesz tak bredzić?

I do tego komuś zarzucasz "zaginanie rzeczywistości" hihihi
Hej Nasz TS !!