Szpen napisał(a):

jezusiczku, jaki Ty pisdzielec jestes. Napisalem, ze trzeba m.in odliczyc od tego jeszcze OFE i tyle. Chcesz jeszcze jeden pomysl? To Ci podam: przedsiebiorcy placa bodajze ok. 412 zl emerytalnego. Kapujesz?
W tej skladce co byla w tym poscie - 700 iles znajduje sie wszystko, zdrowotne, emerutalne, chorobowe, wypadkowe itd.
Zaginaj rzeczywistosc pisdzielcu.
|
Rozumiem ze odliczyłeś to OFE czy to dla Ciebie za wysokie progi ? I co Ci wyszło? Podobno jesteś przedsiębiorcą? Więc jak możesz tak bredzić?
I do tego komuś zarzucasz "zaginanie rzeczywistości" hihihi