Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17530
Stary 05.06.2012, 10:48
Szpenie
Co mnie obchodzi jeszcze rok temu? Tym bardziej że 8% z 2275 to mniej niż 227,5 a z wyliczeń zamieszczonych powyżej wynika że z każdego emeryta zostaje 554.

Więc co chciałeś udowodnić swoim godnym leminga wpisem?

Cytat:
odlicz m.in. składkę na OFE. Jeszcze rok temu 7,3 dziś 2,3%. Te pieniądze nie idą na emerytury bieżące, tylko są lokowane.
Bo udowodniłeś tylko tyle że albo nie umiesz dodawać, albo nie umiesz czytać, albo próbujesz manipulować.
Hej Nasz TS !!