Podtrzymuję swoje zdanie, że Ibiza, to ładniejsze Polo. Bez względu na generację, to Ibiza produkowana w tych samych latach, co dane Polo była jego ładniejszą odpowiedniczką podczas, gdy technicznie, to te same samochody. Moim zdaniem taka Cupra... Zagalopowałem się, auto dla kobiety

Moim zdaniem taka Ibiza II FL, to wystarczające auto. Nie ma sensu się napinać na III gdyż prochu tam nie odkryto. W II FL pozbyto się większości usterek trapiących to auto takich jak: korodujące tłumiki, awaryjne immobilisery, pękające klamki czy zacinające się zamki. Co do silników, to najbardziej godne polecenia są 1,6 (75,101KM), 1,8T (156KM) i 1,9TDI (90KM)