Wyświetl pojedynczy post
Manson33
Senior Member
 
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17529
Stary 05.06.2012, 10:34
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Masz ładny podpis. Korzystaj z niego.
FraMacie właśnie to robię i nie silę się nawet na żadne wnioski,
bo uważam że nie mam podstaw by tak jak Ty powiedzieć,
iż ten tekst to bzdura.
Bo jak przyszłoby nam nazwać wszystkie teksty światłych ludzi
nami rządzącymi od wielu, wielu lat.
Ktoś sobie usiadł, policzył i wyszło mu, że inny ktoś chyba coś kręci.
Napisał sobie o tym gdzieś w sieci i na pewno nie oczekuje
jakiejkolwiek odpowiedzi od "góry".
Myślenie nie boli !