Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17525
Stary 05.06.2012, 09:47
Manson33 napisał(a):Wyświetl post
Lechu, Nocna Zmiana i boiskowi chuligani to nic przy tym.

Zacytowany przez Ciebie tekst to bzdura. Niby wyliczenia wyglądają na prawidłowe tylko jest jedno ale.

Zakłada się, że całość dzisiejszych składek emerytalnych ma byc kierowana na dzisiejsze emerytury gdy tymczasem chociaż część z nich powinna byc odkładana na emerytury tych, którzy je wpłacają. Prawda?
Masz ładny podpis. Korzystaj z niego.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....