Manson33 napisał(a):

Lechu, Nocna Zmiana i boiskowi chuligani to nic przy tym.
|
Zacytowany przez Ciebie tekst to bzdura. Niby wyliczenia wyglądają na prawidłowe tylko jest jedno ale.
Zakłada się, że całość dzisiejszych składek emerytalnych ma byc kierowana na dzisiejsze emerytury gdy tymczasem chociaż część z nich powinna byc odkładana na emerytury tych, którzy je wpłacają. Prawda?
Masz ładny podpis. Korzystaj z niego.