Wyświetl pojedynczy post
borys
Banita
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13971
Stary 05.06.2012, 09:06
seba_109 napisał(a):Wyświetl post
czemu nas nie stać na Modelskiego? A taką przeciętną Jagę stać?
Bo my teraz udowodnimy swiatu, ze druzyne E-klasowa mozna miec za czapke orzechow. Coprawda na 1 sezon ale nie czepiajmy sie..

Dalsze wskazowki dl Cupiala:

1.Dawniej sie gralo w pile na betonowych szkolnych boiskach... wiec moze jakis parking wieczorami pod supermarketem podnajac?
1.1 moze z jednej z trubun zrobic wspomniany super market - zarabialby na powstaly przy nim "parking szkolny".
2.Co do szkolenia, a wlasciwie jego substytutu, brac lekkoatletow - wiekszosc za darmo, biegac potrafia a o pilce maja takie samo pojecie jak szykowane wzmocnienia(nie obrazajac lekkoatletow).
2.2. Tnac koszty energi w trakcie meczy kierowac grupe posiadanych pilkarzy nazywanych jurorami na rowery generujace prad na stadionie.
3.Niech zawodnicy doplacaja do gry w Wisle, wszak dostaja sprzet a meczowka tania nie jest, pozatym chyba nadal jest sporo chetnych aby za pare zlotych wybiec na morawe w trakcie sezonu i choc raz sie polansowac.
4. Kontakt z kibicami ograniczyc do minimum, np. wypowiedzi dyrektora sportowego, nikt nikomu nic nie zarzuci bo nie bedzie obietnic.
Odpowiedz cytując