labtec napisał(a):

Nie rozumiem tego jednego punktu;
Kandydat może wnosić o zwrot opłaty rekrutacyjnej w terminie 30 dni od zakończenia rejestracji na kierunek, którego dotyczy opłata, w przypadku:
- rejestracji na mniej kierunków/specjalności niż wynika to z opłaty wniesionej na indywidualne konto wygenerowane przez system IRK,
|
Przysługuje Ci zwrot opłaty jeżeli omyłkowo uiścisz opłatę rekrutacyjną za 3 kierunki a założyłeś papiery na 2.
Co do pierwszego pytania, to dobrze wszystko zrozumiałeś.