Wyświetl pojedynczy post
snyrting
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25660
Stary 05.06.2012, 07:44
labtec napisał(a):Wyświetl post
Nie rozumiem tego jednego punktu;

Kandydat może wnosić o zwrot opłaty rekrutacyjnej w terminie 30 dni od zakończenia rejestracji na kierunek, którego dotyczy opłata, w przypadku:
  • rejestracji na mniej kierunków/specjalności niż wynika to z opłaty wniesionej na indywidualne konto wygenerowane przez system IRK,
Przysługuje Ci zwrot opłaty jeżeli omyłkowo uiścisz opłatę rekrutacyjną za 3 kierunki a założyłeś papiery na 2.

Co do pierwszego pytania, to dobrze wszystko zrozumiałeś.
Odpowiedz cytując