milosz napisał(a):

|
Paweł Strąk tak grał, że i literówka może sie przytrafić.
|
No tak... Paweł Strąk tak grał że zagrał np. w takim meczu w Gelsenkirchen przy 51-tysięcznej publiczności (pełne 90 minut!), o jakim może pomarzyć każdy jeden kopacz z obecnej kadry Wisły. Jestem głęboko przekonany, że nikt z dzisiejszej Wisły nigdy nie zagra przy takiej publiczności a taki stadion jaki ma Schalke to zobaczy tylko jeśli sobie kupi bilet... Może Meliksonowi się uda ale jak się ogarnie bo przez ostatnie 9 miesięcy zagrał 2 przyzwoite mecze co nie wróży dobrze jego dalszej karierze, pomimo zajebistego talentu jaki posiada.